Yaşam

Sevda Erginci: “Aşık olunca kendimi evimde hissediyorum”

Uyanış: Büyük Selçuklu’nun Turna Hatun’u, Elkızı’nın Ezo’su ve Yasak Elma’nın konuğu Zeynep’in konuğu Sevda Erginci, MAG Ağustos sayısının konuğu oldu. “Ne zaman aşık olsam ve bunu başka bir duyguyla karşılaştırmaya çalışsam, kendimi evimde gibi hissediyorum.” Diyorum.” diyen güzel oyuncu, kendisi hakkında merak edilen birçok soruyu yanıtladı.

Kısa bir süre de olsa Yıldız Kenter ile çalışma fırsatı bulan sevimli oyuncu Sevda Erginci, şimdilerde Tiyatro İn’in “Anne” adlı oyununu sahneliyor. Mesleğinin kendisi için ne anlama geldiğini MAG Okurları ile paylaşan Sevda Erginci, aşktan kendi hayatına dair merak edilenleri anlatıyor. Yasak Elma dizisinin finaliyle ilgili duygularını paylaşan Erginci, “Yasak Elma ekibi benim ailem gibiydi; Mizacımın ve karakterimin iyi bilindiği, olduğum gibi kabul edildiğim ve sevildiğim bir ekip. Ablam Eda, Melisa ve yönetmenlerimiz Neslihan ve Ece hala annem gibi hissediyorlar. Ailem gibi istediğim zaman sığınabileceğim insanlar hayatıma kattı. Elbette onlardan ayrıldığım için üzgünüm.” dedi.

“Aşkı tanımlamaya çalışmak boşa çaba ve adaletsizlik gibi geliyor” diyen güzel oyuncu, “Çok güzel bir duyguyu mantıklı bir yaklaşımla basite indirgemek istemiyorum ama ne zaman aşık olsam ve onu yaşatmaya çalışsam.” başka bir duygu gibi görün, “Evimde gibi hissediyorum.” Diyorum. Ve bir şekilde bitmesi gerektiğinde, evimden atılmış gibi hissediyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu