Haber

KESOB Başkanı Şeyhi Odakır’dan Seçim Değerlendirmesi

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Piri Odakır, seçimlerin tamamlanmasının ardından değerlendirmede bulundu. Önder Odakır yaptığı değerlendirmede, “Ülkemiz demokrasi sınavını sorunsuz geçerek seçimini istikrardan yana yapmıştır. Şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun.”

KESOB Lideri Piri Odakır, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri ile 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. cinsiyet seçimlerinin tamamlanmasının ardından değerlendirmelerde bulundu.

“Cumhurbaşkanımıza yeni döneminde başarılar diliyoruz”

Başkan Piri Odakır, seçimlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını memnuniyetle karşıladıklarını söyledi. Odakır, “Ülkemiz demokrasi sınavını sorunsuz bir şekilde geçerek, yurt içinde ve yurt dışında anlamlı mesajlar vermiştir. Türk milleti, sükunetle ve gelişigüzel olaylara izin vermeyerek sandığa giderek Türk demokrasisinin daha da olgunlaştığını göstermiştir. 14 Mayıs’ta TBMM’de durum netleşti.Öncelikle seçilen tüm milletvekillerimizi tebrik eder, başarılar dileriz.Esnaf ve sanatkarlarımızın Kayseri’nin sesi olacağına canı gönülden inanıyoruz.Seçmenler cumhurbaşkanlığı seçimini cumhurbaşkanlığı seçimlerine bıraktı. ikinci tip.Geçen Pazar Türk milleti de bir o kadar sakindi.Sandığa gitti oy verdi, sonucu belirledi ve istikrardan yana tavır aldı.Her kesimden insan seçim bekliyordu, biz de seçimden sağ çıktık. kaçırılan seçimlerin ardından günlük hayatımıza devam edip işimizin başına dönüp ülkemiz ve şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz.Esnaf ve sanatkarlara desteğini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik eder, görevinde başarılar dileriz. yeni dönem. Ülkemiz kazansın, bu ülke hepimizin, birbirimizden başka kimsemiz yok, birlik ve beraberlik duygusu içinde vatan için çalışmaya devam edeceğiz. Seçimler şehrimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun.” – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu