Haber

Muğla Büyükşehir Marmaris’te zarar gören dere duvarlarını onardı

Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ Genel Müdürlüğü, Marmaris ilçesinde meydana gelen sel ve taşkınlar sonucu zarar gören derelerin onarımını tamamladı.

Ayrıca MUSKİ Genel Müdürlüğü, 2022 yılında Marmaris ilçesinde 11 bin 663 metre, il genelinde 150 bin 263 metre dere temizleme çalışması gerçekleştirdi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşletmesi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, Marmaris ilçesinde meydana gelen sel ve taşkın felaketlerinin ardından derelerde başlattığı bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı. Bu kapsamda MUSKİ ekipleri, İçmeler Mahallesi Atatürk Caddesi’nde yer alan Kocadere, Halit Narin Caddesi’ndeki Kavacık Deresi ve çeşitli cadde ve mevkilerdeki derelerde taş duvar onarım ve imalat çalışmalarını tamamladı.

Sel ve taşkınlardan sonra zarar gören dere duvarları ve diğer taşkın yapılarının yeniden yapılması ve onarılması amacıyla çalışmalarını sürdüren MUSKİ Genel Müdürlüğü, 2022 yılında Marmaris ilçesinde 11.663 ve il genelinde 150.263 metre dere temizleme çalışması gerçekleştirdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu